Бойцан: «Таврія» не може грати в чемпіонаті Росії - у нас немає жодного росіянина»

Футбол України 6 Квітня, 13:07 1033
Бойцан: «Таврія» не може грати в чемпіонаті Росії - у нас немає жодного росіянина»    | 19-27
У Криму починають проростати зерна здорового глузду.

Стосовно можливого переїзду «Таврії» до чемпіонату Росії та кадрової перебудови з цього приводу.

- Гіпотетично, всі ці футболісти не можуть грати в чемпіонаті Росії. Всі вони легіонери, у нас немає жодного росіянина в команді. Багато з них живуть не в Криму. Кримчан у нас теж небагато. У кожного сім'я, вони хочуть грати там, де живуть. Мають на це повне право.

Не можна говорити про те, що всі вони отримають російське громадянство. У кожного своя політична позиція. Просто на даний момент вони професіонали і грають за команду «Таврія», от і все, - сказав гендиректор кримського клубу Олександр Бойцан у ефірі каналу «Футбол 1».