Володимир Лозинський: «Чому б Блохіну не спробувати зіграти в два нападники?»

Динамо Київ 6 Квітня, 13:55 1194
Володимир Лозинський: «Чому б Блохіну не спробувати зіграти в два нападники?»  | 19-27
Колишній гравець «Динамо» (1975-1984) і «Металіста» (1985-1986) Володимир Лозинський поділився очікуваннями від центрального матчу 24-го туру УПЛ між своїми колишніми командами.

- «Динамо» буде складно, набагато складніше, ніж півтора тижня тому в Харкові. Але треба зважити, що «Металіст» має серйозні проблеми з організацією оборонних дій. Помиляються і захисники, і воротарі. Показово, що команда пропускає по три-чотири голи за матч. Та й з атакою після переходу Марко Девіча в «Рубін» з’явилися проблеми. Іншими словами, Блохін має підібрати оптимальний варіант складу і виграти цей матч. Вважаю, що справа в обороні у «Металіста» зіграє Ксьонз. Також передбачу, що в основі харків’ян вийде Ґомес. Алехандро, вийшовши на заміну в грі з «Шахтарем», підсилив дії своєї команди. Не здивуюся, якщо на вістрі атаки «Металіста» зіграють» Марлос чи Бланко.

Стосовно ж киян, то я трохи не згоден з Блохіним, що він віддає перевагу Ідейє переб Мбокані. Так, Браун забив два голи у Харкові, але Дьємерсі, з моєї точки зору, нападник сильніший. Конголезець і сам постійно забиває, і асистує партнерам. Ідейє – форвард більш однотипний. Зрештою, певен, що ці гравці могли б гарно доповнювати один одного. Як колись Блохін доповнював Онищенка і навпаки. Чому б Олегові Володимировичу не спробувати зіграти в два нападники?