З перших хвилин «динамівці» на правах господарів поля поконтролювали м’яч, але перший небезпечний момент був саме у «Металіста» - Бланко пробив невдало.
Команда Олега Блохіна порадувала «Олімпійський» швидким голом. Після помилки Горяїнова найспритнішим у карному майданчику виявився Денис Гармаш. 1:0.
Гра проходила на зустрічних курсах – багато атак, багато фолів та море емоцій. Таке незрівнянно краще дивитися, аніж просто читати. За п'ятнадцять післягольових хвилин напруженої гри харків’яни змогли відігратися. Чудовий удар вийшов у Едмара – 1:1.
Від голу до голу – жовті картки та жорстка боротьба. На перерву кияни пішли, ведучи в рахунку: Ярмоленко міг забивати сам, але виручив Горяїнов. Андрій не розгубився, спасував на Беланда, і марокканець з відскоком від штанги подвоїв рахунок 2:1.
Перший тайм був дуже насиченим. Гравці не жаліли себе, ні, тип паче суперників, Шевцов не жалів жовтих карток – за перший тайм гравці обох команд отримали п’ять попереджень. Три з них в пасиві «Динамо».
Другий тайм активніше розпочали харків’яни. На 60-ій хвилині це реалізувалось у забити м’яч. 2:2 – відзначається Гоменюк, котрий вийшов на заміну.
Після п’ятнадцяти хвилин боротьби та ще двох «гірчичників» кияни виходять вперед – пенальті реалізовує Андрій Ярмоленко! 3:2
А кінцівка поєдинку взагалі видалась феєричною: спочатку Велозу, відібравши м’яч віддав його на Мбокані, котрий поставив крапку в поєдинку - 4:2;
За цим Вуко отримав другу жовту і пішов відпочивати.
Отож, вітаємо всіх вболівальників «Динамо» з яскравою перемогою та чекаємо на наступний поєдинок!
Стартовий склад «Динамо»:

Голи: Гармаш - 9, Едмар – 26, Беланда – 39, Гоменюк – 66, Ярмоленко – 80, Мбокані – 86.
Попередження: Беланда – 13, Бланко – 19, Азеведо – 28, Вукоєвич – 31, Гармаш – 45, Гомес – 60, Макаренко – 68, Юсуф – 79, Вукоєвич – 90+1
Вилучення: Вукоєвич – 90+1.
Фото матчу з офіційного сайту «Динамо» Київ:









