Батько Шевченко: залишилось сім

Динамо Київ 6 Квітня, 19:00 1894
Батько Шевченко: залишилось сім   | 19-27
Легенда «Динамо» та українського футболу в четвертий раз став батьком.

«Емоції словами не передати. Я просто щасливий. Дитина і Крістен відчувають себе відмінно», - цитує Андрія Шевченка видання «Вести». За його словами, останні два рази він не був поруч із дружиною, але перебував у лікарні. Щодо імені малюка (до речі, вага немовляти - 3 900 грам), то у батьків є навіть два варіанта, але остаточно вони ще не визначились.

Таким чином, у Шевченка майже є склад із власних дітей на міні-футбольну команду. Де ж буде грати Андрій - у нападі чи на воротах? «Ні, я своє відіграв», - сміється щасливий батько. «Краще буду тренером».

Що ж, ще сім дітей - і можна тренувати повноцінну футбольну команду. А тим часом у соцмережах вже з'явилось поздоровлення від екс-заступника голови Харківської ОДА: «АНДРЮХАААААА !!! Шеваааааа! Поздравляю Друг!!!! У великого Шевы только,что родился ЧЕТВЕРТЫЙ сын. Кристиан,Джордан и Александр имеют маленького младшего брата!!!!»