Андрій Ярмоленко: «Було як мінімум три пенальті». ВІДЕО

Динамо Київ 6 Квітня, 19:52 2414
Андрій Ярмоленко: «Було як мінімум три пенальті». ВІДЕО            | 19-27
Вінгер київського «Динамо» поділився своїми думками після переможного матчу з «Металістом» (4:2).

- Андрію, як вам гра?

- Чудова гра, я думаю, що всім уболівальникам сподобалось. Відкрита гра, багато моментів... Я отримав велике задоволення від поєдинку.

- Коли був переломний момент в матчі?

- Думаю, коли ми забили третій м’яч, а до цього була дуже серйозна боротьба.

- Чому «Динамо», повівши в рахунку, потім «збавляє оберти»?

- Мені також це не подобається. Тут свою роль грає психологія, починаєш грати по рахунку. Я вважаю, що так не потрібно грати.

- Як оціните роботу суддівської бригади?

- На мою думку, суддя відсудив не дуже добре, мінімум три пенальті було...

- А видалення Вукоєвича?

- Мабуть, воно справедливе, тому що гравець «Металіста» міг виходити сам-на-сам з голкіпером.

- Які були вказівки тренера на гру у зв'язку зі змінами в обороні?
- Вказівки були звичайними, як і перед іншими матчами. Для Вукоєвича позиція центрального захисника - не нова, він грав там і на зборах. Мені здається, що йому комфортно грати на цій позиції.

- З Велозу все в порядку?

- Я не можу сказати точно, я ж не лікар. Він начебто приземлився якось невдало. Думаю, завтра буде все відомо.

- Вихід Селіна передбачався спочатку чи він вийшов тільки через вилучення?

- Наскільки я знаю, він вчора за дубль зіграв хвилин сімдесят чи вісімдесят. Думаю, навряд чи тренер планував його випускати сьогодні, але так склалася ситуація.

- Як вам підтримка трибун?

- Чудово, дякую всім уболівальникам, що прийшли, підтримали. Звичайно ж, футбол для глядачів, тому краще грати, коли стадіон повний, ніж при порожніх трибунах.

- Чого очікуєте від наступного матчу з «Карпатами» у Львові?

- Дуже важкої гри, у Львові нікому легко не буває. Будемо битися за три очки, у нас іншого вибору немає – якщо десь втратимо очки, то про чемпіонство можна забути.

- Задоволені, що в кубку вам доведеться грати з «Чорноморцем»?

- Якщо чесно, то для мене немає значення із ким грати. Потрібно всіх обігрувати і йти далі.

- Після матчу з «Карпатами» команду чекає зустріч з «Шахтарем». У вас половина складу на жовтих картах. Ви пам’ятаєте про це?

- Звичайно. Я сьогодні про це пам’ятав, але іноді важко стримувати емоції, хочеться піти в боротьбу. Трошки себе стримуєш, і це не дає повноцінно йти в боротьбу.

Автор фото: Губань Ілля