Ігор Суркіс: «Драгович отримав безглузду травму на тренуванні»

Динамо Київ 6 Квітня, 21:02 1072
Ігор Суркіс: «Драгович отримав безглузду травму на тренуванні»          | 19-27
Президент столичного клубу прокоментував перемогу «Динамо» над «Металістом» (4:2).

- Ігоре Михайловичу, ваша команда перемогла сьогодні, але перемогла в дуже нервовій грі. Зізнайтесь – сильно нервували протягом матчу?

- Звісно я нервував, тому що поразка або нічия ставила б хрест на подальшій боротьбі за місце в Лізі чемпіонів. Команда змушувала нервувати. Уривками грали досить пристойно, в атаці непогано грали. В обороні проблема зрозуміла, тому що двоє основних центральних захисників вибули. Драгович отримав безглузду травму на тренуванні, граючи в теніс-бол, Хачеріді ще не відновився, Селін тільки набирає кондиції, тому є проблеми. Начебто, перебір гравців на кожну позицію, а от коли треба грати такі ігри, то є проблеми. Тому хлопці – молодці, за 15 хвилин до кінця гри не зупинились і вирвали таку важливу перемогу.

- Чи виникли у вас спогади про кубковий матч з «Металістом», адже сценарій був дещо подібним?

- Знаєте, сценарій був схожим, але та гра була все-таки більш спокійною. Можливо, тому, що я на ній не був присутній. Ми вели з рахунком 3-1 і часу практично не залишалося, а тут - 2-2 було. Грали від ножа, могли як і забити, так і пропустити. Тому добре, що дотиснули, виграли і продовжуємо боротися далі.

- Цього сезону «Динамо» вперше виграло у команди з топ-четвірки. До цього були лише поразки та нічиї, зізнайтесь – довго чекали на це?

- Звісно, якщо ми хочемо щось серйозне виграти, ми повинні продовжувати вигравати у команд з першої четвірки. Три очки є три очки, не можна втрачати очки з командами нижче, але треба і обігравати команди, які вище. Нас ще чекає важлива гра з «Карпатами», потім з «Шахтарем». В кінці сезону будемо рахувати очки, подивимося.

- В якому стані зараз Олег Гусєв?

- Ну ви ж його вже бачили, він робить пробіжки, я тільки підійшов до нього і він каже, що як тільки дадуть відмашку він почне готуватися. Я думаю, що до гри з «Шахтарем» він буде готовий.