Віктор Вацко: «Динамо» награло на перемогу»

Динамо Київ 7 Квітня, 05:32 673
Віктор Вацко: «Динамо» награло на перемогу»  | 19-27
Відомий телекометатор Віктор Вацко в ефірі програми «Великий футбол» прокоментував вчорашню перемогу «біло-синіх» над «Металістом - 4:2.

Відомий телекометатор Віктор Вацко в ефірі програми «Великий футбол» прокоментував вчорашню перемогу «біло-синіх» над «Металістом - 4:2.

«По-вболівальницьких гра сподобалася. Думаю, люди, які дивилися гру, отримали задоволення. Велика кількість забитих м'ячів, велика кількість атакуючих дій, гостроти. Команди не мучилися - команди грали в футбол. Інша справа, що з точки зору оборонної роботи сьогодні «Металіст» порадував вболівальників команди-суперника."Динамо» було фаворитом, і «Динамо» награло на перемогу».