«Відбирають у дітей, а ми потім цікавимось, чому у нас немає молодих талантів. Я хочу звернутися до людей, які купили ті м’ячі – перестаньте паразитувати на футболі. Тому що через вас футбол помре. Реально – український футбол помре. Ви відбираєтеудітей мрію стати хорошим футболістом. От що найстрашніше. В таких умовах працювати просто нереально. А ми говоримо про вищі матерії, Лігу чемпіонів, отримуючи м’ячі, якими навчити дітей чомусь просто неможливо.
Я вимагаю, щоб було проведено розслідування, щоб можна було визначити, хто ці м’ячі купив і на які регіональні федерації вони підуть. Країна змінилася, а в федерації футболу нічого не змінилося. От що болить».