«Один із найкращих, з ким я грав», – Шевченко відреагував на звістку про те, що Дрогба завершив кар'єру

Світовий футбол 22 Листопада, 19:57 945
«Один із найкращих, з ким я грав», – Шевченко відреагував на звістку про те, що Дрогба завершив кар'єру  | 19-27
Головний тренер збірної України Андрій Шевченко привітав Дідьє Дрогба із завершенням кар'єри футболіста.
«Один з найкращих, з ким я грав», – написав Шевченко у Twitter.

Зазначимо, Шевченко і Дрогба грали пліч-о-пліч у складі лондонського Челсі впродовж трьох років з 2006 по 2008 роки.

Івуарієць чотири рази ставав чемпіоном Англії, вигравав Лігу чемпіонів, визнавався найкращим гравцем року у французькій Лізі 1 і двічі ставав найкращим гравцем Африки. За всю кар'єру він провів 679 матчів на професійному рівні, в яких забив 297 голів.