Андрій Ярмоленко - найкращий гравець «Динамо» в матчі з «Металістом»!

Динамо Київ 7 Квітня, 08:55 1238
Андрій Ярмоленко - найкращий гравець «Динамо» в матчі з «Металістом»!   | 19-27
Капітан київського «Динамо» в матчі 24-го туру УПЛ проти харківського «Металіста» (4:2) Андрій Ярмоленко був обраний нашими вболівальниками кращим гравцем «біло-синіх» у цьому матчі!

Ярмоленко, дуже активно провів весь поєдинок, постійно терзаючи своїми проходами оборону гостей, забивши при цьому з пенальті свій 10-й гол у поточному чемпіонаті.

Сам Андрій після гри зізнався, що матч вийшов на диво: «Хороша була гра: всім вболівальникам сподобалася, і футболістам, я думаю, теж. Відкритий футбол, багато моментів. Я, чесно, отримав величезне задоволення. Підтримка трибун була взагалі супер! Спасибі всім величезне за те, що нас підтримуєте».

Шанувальники динамівців високо оцінили ігрові якості нашого лідера, віддавши йому в опитуванні, що традиційно проводиться на офіційній клубній сторінці «ВКОНТАКТІ» vk.com/fcdk 48% голосів!

Другим став автор одного з забитих м'ячів півзахисник Денис Гармаш, який набрав майже 17%, а третім ще один голеадор у минулій зустрічі нападник Дьємерсі Мбокані, отримавший 9,5 %.