Едмар: «З «Динамо» завжди грати дуже складно»

Динамо Київ 7 Квітня, 09:47 771
Едмар: «З «Динамо» завжди грати дуже складно»     | 19-27
Півзахисник збірної України не програв дуель у центрі поля своїм опонентам і забив м'яч, але цього «Металісту» виявилося недостатньо.

Півзахисник збірної України не програв дуель у центрі поля своїм опонентам і забив м'яч, але цього «Металісту» виявилося недостатньо.

- Ви забили дуже красивий м'яч. Такі удари вдаються нечасто?

- Я був би радий, якби я не забив, але ми виграли. Прикро, що результат невтішний для нас.

Але життя триває, потрібно рухатися вперед.

- Як оціните гру?

- Поєдинок вийшов непростим. Ми пропустили швидкий гол, потім забили - і все почалося знову. Погано, що ми багато пропускаємо. Нам потрібно багато працювати, щоб налагодити гру в обороні.

- У якому матчі - кубковому або в чемпіонаті - ви були ближче до перемоги?

- З «Динамо» завжди грати дуже складно. У нас були шанси і в Харкові, і зараз. Але, на жаль, ми ними не скористалися.

- Забивши м'яч, ви побігли до Ігоря Рахаева. Хотіли його підтримати?

- Так, звичайно. Ми завжди повинні підтримувати один одного.

- У двох матчах з грандами «Металіст» пропустив 8 м'ячів. Ще три - в кубковій грі з «Динамо». У чому причина?

- Шукати винних, напевно, найлегше. Вважаю, причину кожен повинен знайти в собі. Але те, що ми повинні діяти акуратніше біля своїх воріт, - це однозначно.

- Найскладніші суперники, «Шахтар» і «Динамо», вже позаду. У наступних матчах буде легше?

- Зараз немає простих суперників. Легко точно не буде, але я сподіваюся, ми зможемо подолати труднощі і показати все, на що здатні.

- Тепер «Металіст» боротиметься за третє місце?

- Будемо намагатися перемагати в кожному матчі. А яке місце займемо - подивимося в кінці чемпіонату, цитує Едмара «СЕ».