Триває продаж квитків на матч «Динамо» - «Шахтар»

Динамо Київ 7 Квітня, 12:30 1249
Триває продаж квитків на матч «Динамо» - «Шахтар»  | 19-27
16 квітня на полі НСК «Олімпійський» відбудеться один з центральних матчів чемпіонату України.

16 квітня на полі НСК «Олімпійський» відбудеться один з центральних матчів чемпіонату України.

Запрошуємо вболівальників «біло-синіх» та всіх прихильників футболу придбати квитки на матч 19-го туру чемпіонату України сезону 2013/2014 «Динамо» - «Шахтар» (Донецьк), який відбудеться на НСК «Олімпійський» 16 квітня о 20:00.

Продаж перепусток проводиться в касах на Троїцькій площі, біля станції метро «Олімпійська».

Шанувальникам ФК «Динамо» доступні квитки в паблік-сегменті (50, 70, 100 і 150 гривень) та в бізнес-сегменті (350 і 400 гривень, з фуршетом у лаунж-зонах).

Каси НСК «Олімпійський» відкриті щодня з 10:00 до 19:00 (перерва з 13:00 до 14:00). Довідки за телефоном +38 044 279-52-72.

Також квитки можна придбати на Онлайн-порталі (http://ticketing.nsc-olimpiyskiy.com.ua).

Нагадуємо, що придбані квитки на матч між «Динамо» і «Шахтарем», який спочатку повинен був відбутися 2 березня, дійсні на гру 16 квітня.

Приходьте на НСК «Олімпійський»! Команді необхідна ваша підтримка!