- Ми будемо боротися до останнього, але вже не все залежить від нас. От якби ми виграли в Дніпропетровську, тоді б все залежало від нас. Але сьогодні «Дніпро» показує, я вважаю, найкращу гру в нашому чемпіонаті. «Шахтар» тільки набирає кондиції.
Звичайно, висновки ми будемо робити після закінчення чемпіонату, залежно від того, яке команда займе місце. Ви ж прекрасно розумієте, що київське «Динамо» два сезони поспіль не може займати третє місце. Тому, звісно, будуть висновки, звісно, будуть серйозні розбори. Але це все буде після закінчення сезону, - сказав Ігор Суркіс в ефірі каналу «Футбол 1 ».