За інформацією «Динамоманії», це зробили ультрас одеського клубу, які незадоволені низькою позицією клубу в турнірній таблиці.
Нагадаємо, сьогодні «Чорноморець» вдома обіграв «Арсенал-Київ» з рахунком 2:1.
За інформацією «Динамоманії», це зробили ультрас одеського клубу, які незадоволені низькою позицією клубу в турнірній таблиці.
Нагадаємо, сьогодні «Чорноморець» вдома обіграв «Арсенал-Київ» з рахунком 2:1.