- У нас завжди є преміальні за кожний матч.
- Але ж «Динамо» - не звичайний суперник. Чи будуть підвищені преміальні?
- Хороші преміальні, - сказав Володимир Шаран в ефірі каналу «Футбол 1».
- У нас завжди є преміальні за кожний матч.
- Але ж «Динамо» - не звичайний суперник. Чи будуть підвищені преміальні?
- Хороші преміальні, - сказав Володимир Шаран в ефірі каналу «Футбол 1».