Данило Сілва – новий динамівський сотник!

Динамо Київ 7 Квітня, 18:52 982
Данило Сілва – новий динамівський сотник!   | 19-27
Поєдинок 24-го туру проти «Металіста» став для Данило Сілви сотим у футболці київського «Динамо» в Прем'єр-лізі!

Поєдинок 24-го туру проти «Металіста» став для Данило Сілви сотим у футболці київського «Динамо» в Прем'єр-лізі!

Свій перший матч завжди усміхнений бразилець провів ще в сезоні-2009/10, дебютувавши 6 березня 2010 року в нічийному поєдинку з «Іллічівцем» у Маріуполі (1:1).

З того самого часу й до сьогоднішнього дня футболіст, який зарекомендував себе як швидкий, витривалий, технічний та непоступливий захисник, є твердим гравцем основи «Динамо».

За більш ніж чотири роки в «Динамо» 27-річний Данило тричі ставав срібним призером чемпіонату України (2010, 2011, 2012), вигравав бронзові нагороди першості (2013), перемагав у Суперкубку України (2011) та ставав фіналістом національного Кубка (2011). Окрім того, гравець виходив на поле в якості капітана «Динамо»!

У Прем'єр-лізі захисник провів рівно 100 матчів, в яких забив два м'ячі й загалом награв 8385 хвилин. До речі, другий із голів захисника було забито саме у ворота «Іллічівця», проти якого він вперше одягнув «біло-синю» футболку в Прем'єр-лізі. Що стосується жовтих карток, то за стільки років виступів за «Динамо» в його активі їх 15. ЗІз поля же Данило Сілва ще жодного разу не вилучався.