21-однорічний воротар київського «Динамо» Анатолій Тимофєєв, котрому на днях, а точніше, 19 квітня, виповнюється 22 роки, перейшов до аматорської команди ФК «Буча», яка виступає в чемпіонаті київської області, повідомляє Footboom.com.
Нагадаємо, Анатолій виступав за нашу команду починаючи з сезону 2005/2006, ще у юнацьких лігах. Дебютував у чемпіонаті дублерів в сезоні 2009/2010. В цьому сезоні за «Динамо-2» провів 11 ігор, пропустивши 13 голів.