Віктор Леоненко: «Якщо у Бойка є мізки, то він більше так грати не буде»

Динамо Київ 7 Квітня, 22:42 1000
Віктор Леоненко: «Якщо у Бойка є мізки, то він більше так грати не буде»   | 19-27
Екс-гравець «Динамо» Віктор Леоненко критично поставився до моменту з травмою Олега Гусєва і прокоментував майбутнє Дениса Бойко.

«Якщо у Бойка є мізки, то він більше так грати не буде. Якщо ж ні, то так і буде стрибати далі і говорити, що він правий. Тут справа в моралі. Він грав по-воротарські правильно, претензій немає. Але, я ж теж міг бігти, залишати ноги і розбивати голови», - сказав Леоненко в прямому ефірі «Футбол 1».