«Фани «Таврії»: «У чемпіонаті країни-окупанта підтримувати клуб не будемо»

Футбол України 8 Квітня, 05:29 803
«Фани «Таврії»: «У чемпіонаті країни-окупанта підтримувати клуб не будемо»    | 19-27
Ультрас «Таврії», як відомо, бойкотували матч з «Дніпром», але після гри повідомили, що так звана «кримська самооборона» викрала під час матчу зі стадіону одного з їхніх представників, що знаходився серед звичайних уболівальників. Пізніше один з ультрас розповів нам, що через кілька годин хлопця відпустили.

«Начебто живий-здоровий. Про що з ним вели бесіду, не знаю. Мабуть, про те ж, про що і з дніпрянами -.. Чи не пов'язаний він з «Правим сектором». До речі, 15 хлопців, які вирушили на його пошуки, також були затримані «самообороною». І їм теж вчинили допит «з пристрастю». А мені в п'ятницю дзвонив чоловік, який представився службою безпеки Криму, кликав на розмову з приводу моїх поглядів. Я відмовився. І аналогічні дзвінки були багатьом іншим ультрас, які займають проукраїнську позицію. Чому ми не захотіли висловити її на стадіоні? Це було б дуже небезпечно. Нас там чекали, а сили вже не рівні».

- Як будете діяти, якщо «Таврія» перейде в чемпіонат Росії?

- У чемпіонат країни-окупанта? Ми, як і весь цивілізований світ, не визнаємо анексію Криму. Якщо так станеться, не підтримуватимемо команду.