«Безперечно, нам пощастило, адже «Астана» мала чимало моментів біля наших воріт, вони могли забити. Однак, важливо, що «Динамо» спромоглось забити і зберегти свої ворота на замку», – сказав Циганков в коментарі телеканалу «Футбол».
Віктор Циганков: «Нам пощастило у матчі з «Астаною»
Фото: ФК "Динамо" Київ Капітан «Динамо» Віктор Циганков прокоментував мінімальну перемогу киян над «Астаною».