Голкіпер «Таврії» розповів про стан речей в Криму і всередині команди.
- Сергій, яка обстановка панує на півострові, в самій команді?
- Нормальна ситуація в Криму. Як я розумію, люди щасливі, зробили свій вибір, вони хотіли цього. А команда як би відокремилася від людей: футболісти не можуть бути ні з тими, ні з іншими. Знаходимося в підвішеному стані. Ось це лякає, це найстрашніше. Додаються питання, відповідей як не було, так і немає. Ми живемо в якомусь астралі і не розуміємо, куди рухаємося. Абсолютно не розуміємо.
- Незрозуміла і фінансова ситуація. Це питання піднімається або розмова навіть не ведеться?
- Звичайно, піднімається. Люди ж... Зростає заборгованість, цей ком накочується, і зрозуміло, що чим він більше, тим важче його розмотувати. Тому розмовляють, керівники приходять, намагаються пояснити щось. Але хлопці з різним складом розуму і характеру, і розуміють це по-своєму: одні готові терпіти, інші не готові. Люди в команді абсолютно різні... Зустрів у Києві Сашу Алієва, так він почав жартувати. Дав мені 200 рублів, щоб я доїхав на базу. Сказав йому, це багато, приїду - поверну решту.
- Жартували на предмет того, що в Криму вже рублі?
- Звичайно, розповідав про еквівалент валюти. Ми поки з цим ще не зіткнулися, але в місті рубль ходить вже щосили.
- В Інтернеті багато розмов про те, що скоро в Сімферополь приїдуть грати «Рубін», «Спартак»... Як ви в команді це сприймаєте?
- Та який «Спартак», який «Рубін»? Давайте тверезо дивитися на речі. Поки ми з Криму без пригод виїхати не можемо. Те тренера висадять, то не можуть команди заїхати, візи... До «Рубіна», «Спартака», я думаю, ще дуже далеко. З такими командами дійсно цікаво зустрітися, але поки, мені здається, це нереально.