«Велика перемога! Незважаючи на те, що я дивився гру з лави запасних, пишаюся тим, що я є частиною цієї команди», - написав Дуелунд у своєму Instagram після матчу з «Астаною» (0:1).
«Велика перемога! Незважаючи на те, що я дивився гру з лави запасних, пишаюся тим, що я є частиною цієї команди», - написав Дуелунд у своєму Instagram після матчу з «Астаною» (0:1).
Фото: fcdynamo.kiev.ua