У футболіста закінчився контракт з «біло-синіми».
«Командо, дякую за все. Сподіваюся, ще зустрінемося», - написав Сорокін у своєму Instagram.
У футболіста закінчився контракт з «біло-синіми».
«Командо, дякую за все. Сподіваюся, ще зустрінемося», - написав Сорокін у своєму Instagram.