«Динамо» 2:0 «Чорноморець». Фотозвіт

Динамо Київ 3 Грудня, 20:58 1255
«Динамо» 2:0 «Чорноморець». Фотозвіт | 19-27
Пропонуємо фотозвіт із матчу 17-го туру УПЛ, в якому київське «Динамо» на НСК «Олімпійський» впевнено перемогло гостей із Одеси.

Більше фото дивіться за цим посиланням.

Автори фото: Сергій Ярошевський.