Юнес Беланда: «Ніколи не думав про те, щоб покинути Україну»

Динамо Київ 8 Квітня, 19:02 1938
Юнес Беланда: «Ніколи не думав про те, щоб покинути Україну»            | 19-27
Півзахисник «Динамо» Юнес Беланда розповів, чому перейшов у київський клуб, та як і де він бачить свою подальшу кар'єру футболіста.

Півзахисник «Динамо» Юнес Беланда в інтерв`ю France Football розповів, чому перейшов у київський клуб, та як і де він бачить свою подальшу кар'єру футболіста.

«Ситуація в Києві, звичайно, нас хвилювала. Коли ми були в Іспанії, у столиці гинули люди. Очікувалось прибуття військових, ситуація була дуже напружена. Але думок про те, щоб залишити Київ, в мене не було ніколи. Президент «Динамо» Ігор Суркіс запевнив нас, що нам нічого не загрожує - наш стадіон знаходиться далеко від місця, де відбувалися події, наша тренувальна база - за містом.
Про трансфери, звичайно, є чутки, але я звик жити сьогоднішнім днем. Якщо буде можливість наприкінці сезону піти, я прийду до Ігора Михайловича, ми сядемо за стіл та все обговоримо.

Багато хто говорить, що я перейшов у «Динамо» через гроші. Але я скажу, що якщо б мене цікавили гроші, то я би перейшов у «Аль-Джазіру», яка пропонувала мені зарплатню вдвічі більшу за ту, яку я зараз отримаю в Києві.

Якщо говорити, де я б хотів виступати, то це в лондонському «Арсеналі». Ще «Лівернуль» та «Манчестер Сіті» цікаві». В Англії багато команд із великою історією», - сказав Беланда.