Президент Ліона Жан-Мішель Ола пригадав, як команда бачила танки в Одесі перед матчем проти Чорноморця у 2014 році.
«Матч проти Шахтаря перенесений у Київ. Ми організуємо поїздку вболівальників у це місто. Для нас буде важливою їх підтримка у вирішальному поєдинку.
Коли ми грали у Одесі проти Чорноморця у 2014 році, ми бачили біля стадіону танки, і там була комендантська година. Це не сприяло концентрації гравців.
Як власник команди, я турбуюся про безпеку. Тому це лише питання безпеки, відповідальності», – цитує президента Ліона офіційний сайт французького клубу.