Гравці київського «Динамо» задекларували свої доходи.
До Державної податкової інспекції в рамках проведення Всеукраїнської акції «День відкритого декларування 2014» прийшли Роман Безус, Огнен Вукоєвич та Домагой Віда.
«Я шість років в Україні, і щороку сюди приїжджаю. Оскільки я живу в цій країні, то треба дотримуватися її законів і обов'язків», - сказав Вукоєвич в інтерв'ю каналу 24. З одноклубником погоджується і Безус, який наголосив, що платити податки - це важлива частина життя.
«Тим більше зараз, коли наша країна переживає такий важкий період. Ось ми і прийшли, щоб виконати свій громадянський обов'язок», - поділився Рома.




