Футболісти «Динамо» відзвітували про доходи. ФОТО

Динамо Київ 8 Квітня, 22:26 2795
Футболісти «Динамо» відзвітували про доходи. ФОТО   | 19-27
Роман Безус, Огнен Вукоєвич, Домагой Віда - сумлінні платники податків.

Гравці київського «Динамо» задекларували свої доходи.

До Державної податкової інспекції в рамках проведення Всеукраїнської акції «День відкритого декларування 2014» прийшли Роман Безус, Огнен Вукоєвич та Домагой Віда.

«Я шість років в Україні, і щороку сюди приїжджаю. Оскільки я живу в цій країні, то треба дотримуватися її законів і обов'язків», - сказав Вукоєвич в інтерв'ю каналу 24. З одноклубником погоджується і Безус, який наголосив, що платити податки - це важлива частина життя.

«Тим більше зараз, коли наша країна переживає такий важкий період. Ось ми і прийшли, щоб виконати свій громадянський обов'язок», - поділився Рома.