Буряк: «На жаль, Україна - це не Англія чи Німеччина, де в національну команду претендують майже 50 футболістів»

Динамо Київ 9 Квітня, 07:15 783
Буряк: «На жаль, Україна - це не Англія чи Німеччина, де в національну команду претендують майже 50 футболістів»   | 19-27
Відомий фахівець поділився думкою про рішення тренерського штабу збірної України до вересня відмовитися від проведення товариських матчів.

«Звичайно, чим більше товариських матчів проводитиме національна команда, тим краще. Тим не менше, потрібно розуміти, що після закінчення чемпіонату футболістам буде складно відмовитися від довгоочікуваних відпусток і відправитися в розташування збірної.

Мені здається, що саме це і є основною причиною відмови тренерського штабу проводити ряд товариських матчів.

Коли був гравцем, я не раз брав участь у таких комерційних турнірах, де ми заробляли якісь копійки. Можу сказати, що все це досить важко і відбирає дуже багато сил. Не кожен витримає 20 днів їздити по Америці, де дуже непростий жаркий клімат.

З одного боку, товариські зустрічі все одно необхідні - в першу чергу, в плані перегляду потенційних новачків команди. Але, з іншого, навряд чи це може надати якийсь сильний вплив, адже за великим рахунком поповнити ряди збірної можуть лише кілька нових виконавців. На жаль, Україна - це не Англія чи Німеччина, де в національну команду претендують майже 50 футболістів».