«Звичайно, чим більше товариських матчів проводитиме національна команда, тим краще. Тим не менше, потрібно розуміти, що після закінчення чемпіонату футболістам буде складно відмовитися від довгоочікуваних відпусток і відправитися в розташування збірної.
Мені здається, що саме це і є основною причиною відмови тренерського штабу проводити ряд товариських матчів.
Коли був гравцем, я не раз брав участь у таких комерційних турнірах, де ми заробляли якісь копійки. Можу сказати, що все це досить важко і відбирає дуже багато сил. Не кожен витримає 20 днів їздити по Америці, де дуже непростий жаркий клімат.
З одного боку, товариські зустрічі все одно необхідні - в першу чергу, в плані перегляду потенційних новачків команди. Але, з іншого, навряд чи це може надати якийсь сильний вплив, адже за великим рахунком поповнити ряди збірної можуть лише кілька нових виконавців. На жаль, Україна - це не Англія чи Німеччина, де в національну команду претендують майже 50 футболістів».