«Я повністю підтримую таке рішення. Позаду буде весняна частина чемпіонату країни, у когось на літню відпустку вже є або ж будуть свої плани. І в цій ситуації збірній довелося б збиратися разом і летіти за океан. Повірте, такі перельоти дуже непрості. Знаю це, ясна річ, з власного досвіду», - сказав гравець «Металіста» в інтерв'ю газеті «Команда».
«Тому, на мій погляд, до початку відбіркового турніру чемпіонату Європи 2016 року краще не в турне кудись далеко їхати, а організувати кілька спарингів в Європі», - зазначив Едмар.
Нагадаємо, що раніше ФФУ планувала відправити національну збірну в турне по США і Південній Америці, в ході якого наша команда повинна була зіграти з Кореєю, Венесуелою та Аргентиною.