«У нас завжди були хороші преміальні. Янукович частіше заходив в роздягальню після єврокубкових матчів разом з Рінатом Ахметовим. У нас були преміальні від клубу, а він додавав.
Приємно було, коли всі разом раділи перемозі. А зараз ситуація така, що ми тут, а хтось не тут, в іншому місці.
Що б я зараз сказав Януковичу? Я б запитав, напевно, як так можна було підставитися, підставити всю країну, як так можна було помилитися», – сказав Бєлік в ефірі програми Вацко Light.
Бєлік розповів, як Янукович мотивував гравців «Шахтаря»
Екс-форвард «Шахтаря» Олексій Бєлік розповів несподівані подробиці про матеріальну мотивацію гравців донецького клубу від колишнього президента України Віктора Януковича.