«Пустивши ворога до хати, готуйся все йому віддати», – написали вболівальники «Динамо» на банері, який вивісили на матчі «біло-синіх» із «Яблонцем».
«Пустивши ворога до хати, готуйся все йому віддати», – написали вболівальники «Динамо» на банері, який вивісили на матчі «біло-синіх» із «Яблонцем».