Олексій Андронов: «Блохін не всидить - команда не грає, результату немає»

Динамо Київ 10 Квітня, 11:52 981
Олексій Андронов: «Блохін не всидить - команда не грає, результату немає»   | 19-27
Відомий футбольний коментатор про головного тренера київського «Динамо» та помилку Ігоря Суркіса.

«Суркіс поспішив з прийняттям відставки Газзаєва, про що сам говорив багато разів. Блохін не всидить, схоже. Команда не грає, результату немає. Бути третім - не результат», - написав Андронов у своїй конференції на rsport.ru.