У Прем'єр-лізі кажуть, що їх не запрошували на зустріч з ультрас, яка відбудеться в Будинку футболу о 15:00
Про це Еспресо.TV повідомив гендиректор Прем'єр-ліги Петро Іванов.
«Ми тільки з преси дізналися про зустріч Анатолія Конькова з ультрас. Зараз керівництво УПЛ проведе свою зустріч з фанами. Ми запросили на неї представників ФФУ. Вони погодилися прийти. Але нас у ФФУ ніхто не запрошував», - сказав Іванов.
Зазначимо, що така ситуація виглядає досить дивно, бо ультрас представляють клуби, які грають у Прем'єр-лізі. Зустріч з фанами без представників УПЛ показує неповагу керівництва ФФУ до керівників цієї організації.