Гай Ассулін

​Він грав у Гвардіоли в «Барселоні» і пішов в «Манчестер Сіті». А потім зник
Світовий футбол
​Він грав у Гвардіоли в «Барселоні» і пішов в «Манчестер Сіті». А потім зник
17 Лютого, 20:47