Ісса Діоп

«Мені дуже сумно через те, що сталось», – Діоп підтримав Ярмоленка
Динамо Київ
«Мені дуже сумно через те, що сталось», – Діоп підтримав Ярмоленка
21 Жовтня, 11:48