Мирослав Романюк

Капітан «Динамо» U-17: «Наша випускна група буде тренуватися з командою U-19, Ігор Костюк нас перегляне»
Динамо Київ
Капітан «Динамо» U-17: «Наша випускна група буде тренуватися з командою U-19, Ігор Костюк нас перегляне»
26 Червня, 18:19