Мічел Сальгадо

Колишній захисник «Реала» про матч з «Динамо»: «Ми грали в Києві у Лізі чемпіонів, коли було 16 градусів морозу»
Динамо Київ
Колишній захисник «Реала» про матч з «Динамо»: «Ми грали в Києві у Лізі чемпіонів, коли було 16 градусів морозу»
14 Липня, 09:58