Володимир Квіквінія

Нападник «Динамо» U-19 Квіквінія: «Приємно грати зі старшими хлопцями»
Динамо Київ
Нападник «Динамо» U-19 Квіквінія: «Приємно грати зі старшими хлопцями»
28 Січня, 20:10