Днями футболісти захистили дипломи на кафедрі менеджменту та економіки Національного університету фізичного виховання і спорту в Києві.
Андрій Богданов представив дипломний проект на тему «Маркетинг футбольних клубів як засіб залучення глядачів».
«Два місяці старанно працював над дипломом, вдалося дізнатися дуже багато нового у футболі, -
каже новоспечений магістр Богданов
. - Адже футбол це не тільки гра на полі, а й робота з уболівальниками. Писав про те, як зробити так, щоб стадіон був заповнений, як рекламувати футбол, працювати з пресою».При написанні диплома Андрія консультував його батько. Євген Іванович Богданов - старший науковий співробітник Інституту металофізики Національної Академії наук України, зараз він працює над докторською дисертацією.
До речі, гравець «Металіста» не виключає, що буде підвищувати свій освітній рівень. «Вже говорили з батьком про те, щоб продовжити вчитися», -
розповів Андрій
.Тема диплому Дениса Гармаша - «Ліцензування в професійному футболі». Тепер півзахисник «Динамо» може багато чого розповісти про ліцензування клубів української Прем'єр -ліги. Про перший дивізіон, зізнається, говорити не готовий.
«Скажу чесно, напередодні захисту дуже переживав, -
повідомив Гармаш
. - Тиждень активно готувався, адже потрібно було за сім хвилин зробити доповідь перед аудиторією з 30 фахівців».За словами динамівця, у нього є кілька місяців для того, щоб вирішити, чи йти в аспірантуру.
Сьогодні гравці повинні були прийти на вручення дипломів. Але поки вони зайняті в командах, адже на вихідних і «Металіст», і «Динамо» проведуть важливі поєдинки в чемпіонаті України.