«Якийсь придурок знову подзвонив ментам і повідомив про замінування стадіону «Металіст». Всі покинули приміщення, специ працюють. Ідіотам немає кінця і краю», -
написав Марков на своїй сторінці в Facebook.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
«Якийсь придурок знову подзвонив ментам і повідомив про замінування стадіону «Металіст». Всі покинули приміщення, специ працюють. Ідіотам немає кінця і краю», -
написав Марков на своїй сторінці в Facebook.