Ростислав Тарануха: «Рахунок закономірний»

Динамо Київ 11 Квітня, 18:28
Нападник молодіжної команди «Динамо» Ростислав Тарануха прокоментував нічию в поєдинку проти львівських «Карпат».

- Гра залишила хороші враження. Хотілося виграти, завоювати три очки, і повернутися до Києва в гарному настрої. Велика частина зустрічі проходила в боротьбі. Особливо багато було верхових протистоянь. На перший план виходила самовіддача футболістів. Обидва колективи успішно боролися. Саме з цим, на мій погляд, і обумовлений результат.



- Ви грали в два нападаючих, але не зуміли забити. З чим це пов'язано?



- Півзахисники працювали дуже добре, постійно навантажували нас м'ячами. Може, просто не використали свої шанси.



- Який з небезпечних моментів «Динамо» вважаєш найбільш реальним для взяття воріт?



- Кузик і Михайличенко наносили удари в кути, але трохи не потрапляли у ворота. Не щастило. Не сказав би, що і львів'яни, за винятком удару в перекладину, створили багато моментів біля наших воріт. Ми мали шанси, які потрібно було реалізовувати і повертатися в Київ з трьома очками. В цілому, вважаю, рахунок закономірний грі.