Ескобар – найбільш високооплачуваний гравець МЛС

Динамо Київ 12 Квітня, 08:19
За даними фіксованих прибутків (без врахування бонусів), орендований київський «динамівець» Андрес Ескобар є найбільш високооплачуваним гравцем МЛС.

22-річний колумбієць з «Далласа» отримує 647 тисяч доларів на рік. Найближчий до Ескомбара товариш по команді Мауро Діаз отримує 411 тисяч.

Варто зазначити, що Андрес пропустив два матча через травму а в п’ятьох взагалі був на полі мінімальну кількість часу.