По закінченню товариської зустрічі між уболівальниками «Карпат» і «Динамо», генеральний директор Державного концерну «Спортивні арени України» Сергій Сімак зробив заяву:
- Запрошуємо футбольний клуб «Карпати» грати на «Арені Львів» безкоштовно. А також, вболівальників безкоштовно відвідувати матчі своєї улюбленої команди. Ми знайшли спонсора, який готовий покривати всі експлуатаційні витрати до кінця цього сезону. Наша мета, щоб клуб грав на стадіоні європейського рівня і вболівальники насолоджувались грою на найкращій арені Галичини. Зараз, рішення залишається за менеджментом клубу. Ми відкриті до спілкування, - сказав Сергій Сімак