Перша ліга. «Динамо-2» знущається над «Титаном»

Динамо Київ 12 Квітня, 15:02
У 23-му турі першої ліги «Динамо-2» приймало в Чапаївці одного з аутсайдерів - армянський «Титан».

1-а ліга. 23-й тур

12.04.2014г.смт.Чапаївка, УТБ «Динамо». 200 глядачів.

«Динамо-2» - «Титан» - 6:0 (2:0)

«Динамо-2»: Волинець, Рижук (к), Чорноморець, Акубардія, Трубочкін (Ісраїлов, 61), Ягодінскіс, Гемега (Панфілов, 67), Мякушко, Карп (Морозенко, 68), Цибульник, Маїк (Каверін, 60).

«Титан»: Бобров, Борзенко (к), А.Кравченко, Аблітаров, Маслов, Нудний, Абляметов (Орєхов, 38), Кліментовський, Култішов, Сибіряков, С.Кравченко.

Голи: Маїк (13), Мякушко (39, 58), Трубочкін (48), Гемега (52), Каверін (84).

Попереджені: Маїк (56) - Орєхов (82).

Фото: fcdynamo.kiev.ua