– Ви задоволені результатом?
– З такою командою як київське «Динамо» навіть одне очко завжди почесне. Ми не змогли пред'явити свої козирі з донецьким «Шахтарем», але змогли з київським «Динамо». Саможертовність футболістів вплинула на підсумок цього матчу.
– Чому «Карпати» по різному виглядали з «Шахтарем» і з «Динамо»?
– На мій погляд, «Шахтар» теж виглядав по різному з «Карпатами» і з «Ворсклою», хоч ми і дивилися перший тайм, про другий судити не можу. Є таке прислів'я - «Вдома і стіни допомагають». За рахунку 2:2 ми мали 2 шикарних моменти, але не використали їх. Що зробиш.
– Сьогодні був дебют у Юрія Габовди, чи розраховуєте ви на нього і на скільки?
– Якщо ми б не розраховували, хіба б він з'явився? Головне, щоб тепер Ігор Циганик був задоволений.