«Ліга чемпіонів може виявитися дуже близько, інше питання, що заслугою ОВБ це навряд чи можна буде назвати. Бачите, як усіх ковбасить... Взагалі, не бачив, де «Шахтар» може втратити очки, крім як у Києві, а воно он як вийшло!, - пише Франков у своїй конференції на MatchDay.
Адреналіну немає... Так тут не в «Динамо» справа здебільшого, а в країні. По-моєму, дуже багатьом нині, в тому числі і цілком футбольним людям, зараз просто не до того. За що тримається Блохін? Не думаю, що справа в грошах, вважаю, він дійсно настільки впевнений у правоті того, що він робить, і нічим його НЕ посунути в цій переконаності».