В матчі з «ворсклянами» бразилець отримав четверту жовтку картку, тому пропустить наступний поєдинок перенесеного 19-го туру «Динамо» - «Шахтар».
В стані «Динамо» дискваліфікованих немає.
Нагадаємо, матч відбудеться 16 квітня о 20:00.
© 2013, 1927.com.ua
Всі права захищенні. Використання чи передрук матеріалів лише при наявності гіперпосилання на 1927.com.ua
В матчі з «ворсклянами» бразилець отримав четверту жовтку картку, тому пропустить наступний поєдинок перенесеного 19-го туру «Динамо» - «Шахтар».
В стані «Динамо» дискваліфікованих немає.
Нагадаємо, матч відбудеться 16 квітня о 20:00.