Артем Франков: «Динамівцям повинно бути соромно не обіграти «Шахтар» у Києві!»

Динамо Київ 13 Квітня, 06:57
Головний редактор журналу «Футбол» у своєму твіттері залишив коментар з приводу наступного матчу 19-го туру «Динамо» - «Шахтар».

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков у своєму «Твіттері» залишив коментар з приводу наступного матчу 19-го туру «Динамо» - «Шахтар».

«Після більш ніж несподіваної перемоги «Ворскли» динамівцям повинно бути якось соромно не обіграти «Шахтар» у Києві! Таа-к, чемпіонат веселий! «Дніпро» - чемпіон? «Металіст» буде проти! Але який Вася-то Сачко, ворог «Шахтаря» номер один! Хто б міг подумати, що проблеми Донецька надовго!».