«Поки напевно нічого не знаю. Поговоримо з президентом напряму та він скаже, чи розраховує на мене, ти чи готовий докласти зусиль для того, щоб я залишився. Я доклав зусиль, щоб приїхати сюди – сподіваюсь, клуб зробить відповідний крок.
Особливих проблем з Олегом Блохіним не було, просто він сповідує іншу філософію гри. Побачимо, чи залишиться він по завершенні сезону. Я знаю, що президент клубу хоче, щоб я повернувся. Він не хотів мене відпускати, але поставився з розумінням до того, що мені потрібно грати».