Валерій Федорчук: «Залишалося лише влучити у ворота»

Динамо Київ 13 Квітня, 07:48
Півзахисник «Карпат» Валерій Федорчук коментарі каналу «Футбол 1» розповів про свій забитий гол.

Півзахисник «Карпат» Валерій Федорчук коментарі каналу «Футбол 1» розповів про свій забитий гол.

«Бартулович добре з відскоком пробив. М'яч мокрий і поле слизьке: він відскочив, воротар не розібрався і трохи його відпустив. Я по ходу набігав. Залишалося лише влучити у ворота».